Llista dels 15 millors transitaris mundials

Classificat per ingressos/facturació bruta de logística del 2023
i volums de transport de mercaderies*

Llista dels 15 millors transitaris mundials

Llista dels 15 millors transitaris mundials

RankProveïdorIngressos bruts de logística (milions de dòlars EUA)Oceà (TEU)Aire (tones mètriques)
1Cadena de subministrament de DHL i reenviament global33,8693,089,0001,672,000
2Kuehne + nagel31,6594,338,0001,983,000
3DSV22,3162,519,2951,305,827
4DB Schenker21,1161,783,0001,148,000
5Sinotrans14,3404,309,636902,000
6Nippon Express15,9291,698,161693,546
7CEVA Logística15,1001,150,000450,000
8CH Robinson16,7461,353,750266,475
9Expeditors9,300791,700782,000
10GEODIS12,500961,084308,489
11Kerry Logística6,0731,261,775556,823
12Solucions UPS Supply Chain11,461525,000783,000
13Hellmann Worldwide Logistics3,580920,000575,000
14Xina Top Forwarder Co., Ltd13,916635,000295,000
15Kintetsu World Express5,442724,129504,080

*Nota: Tingueu en compte que aquestes xifres són estimacions i poden estar subjectes a canvis. Per obtenir la informació més precisa i actualitzada, us recomanem que consulteu els informes anuals més recents o els llocs web oficials de les respectives empreses.

A punt per trobar el transitari de mercaderies perfecte per a les vostres necessitats? Navegueu per la nostra àmplia gamma, sol·liciteu un pressupost personalitzat o poseu-vos en contacte amb els nostres experts per obtenir assessorament a mida. Poseu-vos en contacte amb nosaltres avui mateix per començar el vostre viatge de mercaderies!

(actualitzat el 15 d'agost de 2024)